Σάββατο 3 Μαρτίου 2012

ΟΤΑΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΥΛΟΥΝ ΕΝΤΕΛΩΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ by Viologos

Καλησπέρα. 10 μέρες έχω να παίξω στοίχημα. Από το διήμερο του Τσου-Λου την προηγούμενη βδομάδα. Το να χάνεις ένα δελτίο σε πληγώνει. Το να χάνεις από έναν αγώνα σε πληγώνει πιο πολύ. Το να χάνεις όμως σε έναν αγώνα στο τελευταίο λεπτό (βλέπε ΤΣΣΚΑ – ΡΕΑΛ 1-1) σε τρελαίνει. Σήμερα θα κάνω μία ανάλυση για τα παιχνίδια του ελληνικού πρωταθλήματος κι εύχομαι τα πράγματα να κυλήσουν εντελώς φυσιολογικά.

225. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ. Ο Πάνι θέλει την νίκη για να μην μπλέξει. Καλύτερη ομάδα ο Ατρόμητος, Πιθανό το Χ (2.90).

246. ΑΡΗΣ – ΑΕΚ. Της ανωμαλίας. Βλέπω σκόρερ Καστίγιο (6.00) αλλά το ματς μπορεί να πάει οπουδήποτε. Και δω πρώτο σημείο η ισοπαλία (2.90). Καλούτσικο και το over (2.10)

247. ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ. ΑΣΣΟΣ (1.80). Δεν έχω καμία εκτίμηση στο συνοθύλλευμα που έφτιαξε ο Τεννές.

288. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ. ΑΣΣΟΣ (1.75). Σε άνοδο ο Αστέρας, ο Καραγεωργίου δε μου γεμίζει το μάτι.

289. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ. ΑΣΣΟΣ (1.90). Η Κέρκυρα πήρε 6 βαθμούς με την Δράμα αλλά δεν έχει καλή ομάδα. Η Λιβαδειά με τον Οτσαλάν στον πάγκο, τσούκου τσούκου θα σωθεί.

311. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ. ΔΙΠΛΟ (2.30). Με την βοήθεια της Παναγίας ο Αγγελάρας θα κάνει 6 βαθμούς με τον ασβέστη και τον Μάιο θα είναι καλά.

312. ΟΦΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ. Διπλό (1.40) θα έρθει αλλά η απόδοση είναι για γέλια. Το διπλό ημίχρονο καλύτερο (1.80).

325. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΟΚ. Το 1.50 στον άσσο υποτιμά πολύ τον δικέφαλο. Λογικό το κοντράρισμα με Χ-2 Διπλή Ευκαιρία (2.06) ενώ παικτική αξία έχουν το under (1.50) αλλά και το 0-1 γκολ (2.50)

Αυτά. Εγώ έφτιαξα ένα δελτίο με Ξάνθη, Αστέρα, Λεβαδειακό και Γιάννινα. Συνολική Απόδοση 13.8 εφόσον όλα κυλήσουν φυσιολογικά.